058. 550 79 75      info@netproces.pl

O firmie

NetProces Sp. z o.o.

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania webowego, desktopowego, mobilnego.

Netproces oferuje rozwiązania własne, jak również światowe produkty i technologie. Świadczy pełen zakres usług od consultingu, poprzez realizację oraz outsourcing projektów informatycznych dla instytucji administracji publicznej oraz firm.

Aby zapewnić Klientom wydajne i skuteczne rozwiązania informatyczne, blisko współpracujemy z czołowymi dostawcami technologii informatycznych.

Od początku istnienia firma związana jest programem partnerskim z producentem jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania klasy ERP – Systemem SAGE Symfonia.

Posiadamy również doświadczenie przy realizacji złożonych systemów dedykowanych. Przeprowadzamy cały proces związany z tworzeniem oprogramowania: od formułowania wymagań, poprzez projekt, realizację, oraz serwis.

 

Inspiracje

Inspirują nas prace i dokonania Teda Nelsona, Alvina Tofflera, Steve’a Jobsa. Żyjemy w epoce, która zmienia sposób w jaki pracujemy. Chcemy współkształtować wyniki tych zmian szukając odmiennych od dominujących rozwiązań.

Jak działamy

Profil

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania webowego, desktopowego, mobilnego.

Misja

Misją Netproces jest dostarczanie innowacyjnych, zintegrowanych i intuicyjnych systemów informatycznych wspierających pracę naszych klientów.

Autorska Metodyka ANSA

Realizujemy projekty informatyczne w oparciu o autorską metodykę ANSA inspirowaną czołowymi metodykami: SCRUM, PRINCE2, PMI, SURE STEP. Na każdym etapie realizacji stosujemy procesowe diagnozowanie potrzeb naszych Klientów.

Rozwiązania

Hurtownia danych QNET pracuje w oparciu o niezwykle wydajny server bazy danych
MS SQL 2008/R2 (32,64 bit). Aplikacje mobilne działają w oparciu o system operacyjny Android.

Zespół

Aktualnie nasz zespół to 25 specjalistów IT; wśród nich programiści, analitycy, testerzy, wdrożeniowcy . Zapraszamy również do kontaktu z naszymi działami: handlowym, serwisu, wsparcia technicznego.