Hurtownia danych Qnet

Hurtownia danych Qnet

INNOWACYJNE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM KOMUNALNYM

To kompleksowe rozwiązanie informatyczne łączące w sobie funkcje integracji, modułowości oraz kompleksowej agregacji danych. Kierowane jest do średniej oraz dużej wielkości przedsiębiorstw, gmin oraz jednostek samorządu terytorialnego świadczących usługi komunalne, w których obsługa odbiorców rozkłada się na wiele złożonych procesów.

Idea przewodnia systemu opiera się na założeniu szczegółowego odwzorowania procesów na poziomie analitycznym w przedsiębiorstwie oraz automatycznego ich prezentowania w ujęciu księgowym,windykacyjnym, zarządczym oraz decyzyjnym.

Hurtownia danych QNet Prestige gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych przedsiębiorstwa a dzięki wykorzystaniu platformy Microsoft SQL Server R2 jest skalowalny, bezpieczny i w łatwy sposób można rozwijać go wraz z rosnącymi potrzebami firmy, integrować z innymi systemami jak też tworzyć nowe analizy, zestawienia pod specyficzne potrzeby firmy.

Zapewniamy przeprowadzenie wdrożenia systemu według autorskiej metodologii gwarantującej szybkie, elastyczne i skuteczne przeprowadzenie procesu kompleksowej implementacji w niezwykle atrakcyjnych warunkach cenowych.

Bez konieczności ponoszenia dodatkowych, nie zaplanowanych kosztów po stronie klienta oraz wydłużonego czasu wdrożenia aplikacji.

Prezentacje aplikacji na terenie całego kraju są bezpłatne.
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem regionalnym.