Samorządy

Samorządy

Realizujemy projekty informatyczne dla samorządów oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Nasze produkty wdrażane są w ponad 400 gminach i znalazły swoje zastosowanie zarówno w dużych jst jak i mniejszych gminach.

Specjalizujemy się w aplikacjach dziedzinowych zakresu komunalnego, podatków, zarządzania kryzysowego. Wspieramy również polską oświatę w procesie podnoszenia jakości kształcenia oraz dydaktyki przy wykorzystaniu IT oraz innowacyjnych rozwiązań multimedialnych.

Nasze rozwiązania wspierają urząd (back-office), podatników (front-office), rozwiązania terenowe (mobile).

QNET Hurtownia Danych Gminy

To kompleksowe rozwiązanie informatyczne łączące w sobie funkcje integracji, modułowości oraz kompleksowej agregacji danych. Kierowane jest do gmin oraz jednostek samorządu terytorialnego, w których obsługa odbiorców rozkłada się na wiele złożonych procesów. Idea przewodnia systemu opiera się na założeniu szczegółowego odwzorowania procesów na poziomie analitycznym oraz automatycznego ich prezentowania w ujęciu księgowym,windykacyjnym, zarządczym oraz decyzyjnym. QNet Prestige gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych a dzięki wykorzystaniu platformy Microsoft SQL Server R2 jest skalowalny, bezpieczny i w łatwy sposób można rozwijać go wraz z rosnącymi potrzebami gminy, integrować z innymi systemami jak też tworzyć nowe analizy, zestawienia pod specyficzne potrzeby.

Zapewniamy przeprowadzenie wdrożenia systemu według autorskiej metodyki ANSA gwarantującej szybkie, elastyczne i skuteczne przeprowadzenie procesu kompleksowej realizacji projektu w niezwykle atrakcyjnych warunkach cenowych. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych, nie zaplanowanych kosztów po stronie klienta oraz wydłużonego czasu wdrożenia aplikacji.

W ramach wdrożeń realizujemy następujące zadania samorządu:

  • Rozliczanie Usług Komunalnych
  • Podatki
  • Rejestr Mienia Komunalnego
  • Zarządzanie kryzysowe
  • Zarządzanie komunikacją masową
  • Gospodarowanie odpadami komunalnymi
  • Administrowanie decyzjami o zajęciu pasa drogowego
  • Oświata, Edukacja i Multimedia