O firmie

NetProces Sp. z o.o.

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania webowego, desktopowego, mobilnego.

Netproces oferuje rozwiązania własne, jak również światowe produkty i technologie. Świadczy pełen zakres usług od consultingu, poprzez realizację oraz outsourcing projektów informatycznych dla instytucji administracji publicznej oraz firm.

Aby zapewnić Klientom wydajne i skuteczne rozwiązania informatyczne, blisko współpracujemy z czołowymi dostawcami technologii informatycznych.

Od początku istnienia firma związana jest programem partnerskim z producentem jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania klasy ERP – Systemem SAGE Symfonia.

Posiadamy również doświadczenie przy realizacji złożonych systemów dedykowanych. Przeprowadzamy cały proces związany z tworzeniem oprogramowania: od formułowania wymagań, poprzez projekt, realizację, oraz serwis.

Nasza metodyka działania

Netproces jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw. Od początku funkcjonowania zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania desktopowego, webowego, mobilnego.

Misją Netproces jest dostarczanie innowacyjnych, zintegrowanych i intuicyjnych systemów informatycznych wspierających pracę naszych Klientów.

Realizujemy projekty informatyczne w oparciu o autorską metodykę ANSA inspirowaną czołowymi metodykami: SCRUM, PRINCE2, PMI, SURE STEP. Na każdym etapie realizacji stosujemy procesowe diagnozowanie potrzeb naszych Klientów.

Inspirują nas prace i dokonania Teda Nelsona, Alvina Tofflera, Steve’a Jobsa. Żyjemy w epoce, która zmienia sposób w jaki pracujemy. Chcemy współkształtować wyniki tych zmian szukając odmiennych od dominujących rozwiązań.